Autovežio vairuotojo mokymai

Aprašymas

Autovežio vairuotojo mokymuose įgytos žinios padės išmanyti CMR konvenciją, muitinės ir draudimo dokumentų niuansus, darbo ir poilsio laiko rėžimą. Kadangi lengvųjų automobilių pervežimas yra ypač jautri sritis žaloms, siekiant išvengti draudiminių įvykių, būtina išmokti teisingai apskaičiuoti krovinio gabaritus.

Autovežio vairuotojo kursų metu įsisavinta informacija padės išvengti nelaimingų įvykių dėl autovežio dydžio. Taip pat Jums bus suteiktos žinios apie platformų kritimus, sprogusias padangas, tiltų kliudymą, žalą pakraunant ar iškraunant automobilius, krovinio sulankstymą ar nubraižymą.

Praktiniai autovežio vairavimo įgūdžiai suteiks galimybę teisingai eksploatuoti galingą vilkiką su priekaba ar puspriekabe, iškrauti ir pakrauti lengvuosius automobilius, įvertinant liekančią erdvę tarp jų, saugiai pritvirtinti krovinį. Būsite supažindinti su hidrauline autovežio sistema, platformų kampų keitimu priklausomai nuo pakrautų automobilių tipo, taipogi pateiksime situacijas, su kuriomis dažniausiai susiduria rusiškų ir europietiškų modelių autovežių vairuotojai.

Sėkmingai baigę autovežio vairavimo kursus gausite pažymėjimą, kuris patvirtins jūsų žinias ir suteiks galimybę lengvai įsidarbinti gerai apmokamoje darbo vietoje!

Atvykdami į JAGO mokymų centrą su savimi turėkite:

  • Asmens tapatybės kortelę arba pasą
  • C kategorijos vairuotojo pažymėjimą
  • Medicininę vairuotojo sveikatos patikrinimo pažymą, suteikiančią teisę vairuoti C kategorijos TP arba autovežius.

Mokymo programa:

  • Teorijos mokymas – 8 val.
  • Praktinio mokymo trukmė – 6 val. 

Registruotis autovežio vairuotojo mokymams galite užpildydami registracijos formą esančią aukščiau, paskambinus telefonu arba atvykus nurodytu adresu.

Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).