Autovežio vairuotojo mokymai

Aprašymas

Autovežio vairuotojo mokymuose įgytos žinios padės išmanyti CMR konvenciją, muitinės ir draudimo dokumentų niuansus, darbo ir poilsio laiko rėžimą. Kadangi lengvųjų automobilių pervežimas yra ypač jautri sritis žaloms, siekiant išvengti draudiminių įvykių, būtina išmokti teisingai apskaičiuoti krovinio gabaritus.
Autovežio vairuotojo mokymų metu įsisavinta informacija padės išvengti nelaimingų įvykių dėl autovežio dydžio. Taip pat Jums bus suteiktos žinios apie platformų kritimus, sprogusias padangas, tiltų kliudymą, žalą pakraunant ar iškraunant automobilius, krovinio sulankstymą ar nubraižymą.
Praktiniai autovežio vairavimo įgūdžiai suteiks galimybę teisingai eksploatuoti galingą vilkiką su priekaba ar puspriekabe, iškrauti ir pakrauti lengvuosius automobilius, įvertinant liekančią erdvę tarp jų, saugiai pritvirtinti krovinį. Būsite supažindinti su hidrauline autovežio sistema, platformų kampų keitimu priklausomai nuo pakrautų automobilių tipo, taipogi pateiksime situacijas, su kuriomis dažniausiai susiduria rusiškų ir europietiškų modelių autovežių vairuotojai.

Sėkmingai baigę autovežio vairavimo kursus gausite pažymėjimą, kuris patvirtins jūsų žinias ir suteiks galimybę lengvai įsidarbinti gerai apmokamoje darbo vietoje!

Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti autovežio programos pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.

Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus:

  • Asmens dokumentas
  • C kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, suteikianti teisę vairuoti C kategorijos TP arba autovežius.

Registruotis galite šiais būdais:

  • užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu)
  • telefonu
  • atvykus į JAGO mokymų centrą arba JAGO vairavimo mokyklą.