Nuotoliniai mokymai suteikia daugiau vertės

Visuotinė pandemija padėjo įsitikinti, kad daugelį mokymų galima nesudėtingai perkelti į nuotolinę erdvę. Žinoma, mūsų mokymų centrui, kaip ir kitiems profesinius mokymus rengiantiems mokymų organizatoriams, perėjimas prie nuotolinių mokymų pradžioje buvo tarytum savotiškas „persikvalifikavimas“, tačiau pastebėjus, kaip puikiai klientai vertina mokymus „iš namų“, mūsų tikslas – padvigubinti rengiamų mokymų kiekį internetu iki antro šių metų pusmečio – pavyko!

Jeigu vis dar galvojate, kad nuotoliniai mokymai nesuteikia tokios pridėtinės vertės kaip gyvi mokymai, derėtų pakeisti savo nuomonę, kadangi dažnu atveju kursai internetu yra naudingesni pateikiamos informacijos kiekiu nei gyvi kursai. Kaip teigė Theodore‘as Rooseveltas: „vienintelė kliūtis įgyvendinti rytojaus planus yra šiandienos abejonės“, todėl išbandyti bent vienus nuotolinius mokymus tikrai verta. Atminkite, kad galite rinktis pigesnius Jus dominančius mokymus tam, kad įsitikintumėte mokymų kokybe.

Kodėl kursai internetu yra geriau nei gyvi kursai?

  • Pasibaigus mokymams, dažnu atveju, lektoriai pasidalina mokymosi medžiaga, kurią galite analizuoti pakartotinai net kelis kartus Jums patogiu metu.
  • Nuotolinių kursų metu galite mokytojui užduoti tokius pačius klausimus kaip ir gyvų pamokų metu. Ne gana to, visus kilusius klausimus galite parašyti tada, kai mokytojas kalba, o pasibaigus pamokai kiekvienas pateiktas klausimas yra analizuojamas ir aptariamas individualiai arba su visa grupe.
  • Pasiruošimas ir kelionė nuo namų iki mokymų centro gali trukti nuo keliolikos minučių iki valandos ar daugiau. Kelionės laiką verčiau skirkite sau, kadangi vienintelis pasiruošimas mokymams bus tik kompiuterio įsijungimas arba programėlės atsidarymas telefone.
  • Jeigu įsigyjate serijinį įrašų kursą, galite jungtis prie jų Jums patogiu metu t. y. nesate įpareigotas nustatytu laiku dalyvauti mokymuose.
  • Dalyvauti komandinėse užduotyse taip pat lengva kaip ir gyvuose mokymuose, kadangi grupiniam darbui lektoriai sukuria specialius kambarius, kuriuose dalyvauja tik paskirti tos grupės dalyviai.
  • Mokytojai turi galimybę lengviau ir greičiau Jums parodyti tam tikrus informacijos šaltinius, vaizdus ar vaizdo įrašus. Jūs, savo ruožtu, ekrane tuo pačiu metu matote ir lektorių ir jo rodomą medžiagą.
  • Jeigu negalite išeiti iš komforto zonos ir jaučiatės nemaloniai dalyvaudami gyvuose mokymuose – nuotoliniai mokymai Jums suteiks galimybę neįsijungus vaizdo kameros dalyvauti mokymuose kaip „tyliajam klausytojui“, o esant reikalui įsiterpti į diskusiją įsijungiant savo mikrofoną. Mokymuose galite išlikti anonimas, kurį atpažins tik mokymų centro organizatoriai.

Kokius nuotolinius mokymus galite rinktis JAGO mokymų centre?

 

Rinkitės naują kvalifikaciją JAGO mokymų centre jau šiandien, o mokytis pradėkite kitą savaitę!