Aukštalipio darbų vadovas

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Aukštalipio darbų vadovas privalo išmanyti darbus statyboje, montuojant įrengimus, energetikoje, paslaugų tiekimo sferoje. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius dalyvauti mokymuose, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. JAGO mokymo centro organizuojamų aukštalipio darbų vadovo kursų metu, sužinosite apie: pastolių montavimą ir ardymą įvairių konstrukcijų montavimo darbus stogų įrengimo ir remonto subtilybes didelių matmetų įrenginių surinkimą bokštų ir atramų montavimą veikiančius elektros įrenginius ir jų remontą dūmtraukių, signalinių šviestuvų montavimą televizijos antenų įrengimą ir priežiūrą reklaminių stendų įrengimą, keitimą ir priežiūrą langų, pastatų fasadų, gamybinių patalpų valymo subtilybes. Aukštalipio darbų ypatumai, saugaus darbo aukštyje organizavimo principai, kolektyvinės ir asmeninės apsauginės priemonės ir įranga nuo kritimo iš aukščio, paaukštinimo priemonių parinkimas – sritys, su kuriomis būsite supažindinti mokymų metu. Baigę kursus gausite pažymėjimą patvirtinantį Jūsų žinias. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas Išsilavinimo dokumentas (būtinas aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas) Sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, leidžianti dirbti aukštalipio darbų vadovo darbus 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą.
Registracija

Darbininkas dirbantis aukštalipio darbus (aukštalipio kursai)

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Siekdami tapti kvalifikuotu darbininku, dirbančiu aukštalipio darbus, turite išmanyti darbus statyboje, montuojant įrengimus, energetikoje, paslaugų tiekimo sferoje. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius dalyvauti mokymuose, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. JAGO mokymų centre organizuojami aukštalipio kursai, į kuriuos prisijungę sužinosite apie: pastolių montavimą ir ardymą įvairių konstrukcijų montavimo darbus stogų įrengimo ir remonto subtilybes didelių matmenų įrenginių surinkimą bokštų ir atramų montavimą veikiančius elektros įrenginius ir jų remontą dūmtraukių, signalinių šviestuvų montavimą televizijos antenų įrengimą ir priežiūrą reklaminių stendų įrengimą, keitimą ir priežiūrą langų, pastatų fasadų, gamybinių patalpų valymo subtilybes Aukštalipio kursai suteiks Jums žinių, kaip naudotis paaukštinimo priemonėmis, montuoti ir išmontuoti pastolius; žinosite alpinizmo įrangą ir jos naudojimo niuansus, turėsite žinių apie kolektyvines ir asmenines apsaugos priemones, gebėsite naudotis asmenine apsaugine įranga nuo kritimo iš aukščio, suprasite pagrindinius reikalavimus saugiam aukštalipio darbui atlikti ir gebėsite saugiai dirbti įvairius aukštalipio darbus. Baigę kursus gausite pažymėjimą patvirtinantį Jūsų žinias. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas Išsilavinimo dokumentas (būtinas pagrindinis arba aukštesnis išsilavinimas) Sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, leidžianti dirbti darbus aukštyje 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą.
Registracija

Darbuotojo, dirbančio aukštyje iki 5 metrų, mokymai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Ši mokymo programa skirta darbuotojams, dirbantiems aukštyje iki 5 metrų (4 m 99 cm). Jeigu darbuotojas darbo metu lipa į 1,3 metro arba didesnį aukšti, darbdavys privalo būti supažindinęs darbuotoją su darbo aukštyje reikalavimais. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius dalyvauti mokymuose, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. JAGO mokymo centro organizuojamų kursų metu, sužinosite apie: pastolių montavimą ir ardymą, įvairių konstrukcijų montavimo darbus, stogų įrengimo ir remonto subtilybes, didelių matmenų įrenginių surinkimą, bokštų ir atramų montavimą, veikiančius elektros įrenginius ir jų remontą, dūmtraukių, signalinių šviestuvų montavimą, televizijos antenų įrengimą ir priežiūrą, reklaminių stendų įrengimą, keitimą ir priežiūrą, langų, pastatų fasadų, gamybinių patalpų valymo subtilybes. saugaus darbo aukštyje organizavimo principus, kolektyvines ir asmenines apsaugines priemones bei įrangą nuo kritimo iš aukščio, paaukštinimo priemonių parinkimą kitas darbo aukštyje instrukcijas kokie darbai vadinami darbais aukštyje. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą. Domina aukštalipio kursai? Spauskite ir skaitykite plačiau.
Registracija