Personalo atranka ir valdymas

Aprašymas

Personalo atranka ir valdymas – daug laiko, patirties, įgūdžių ir jėgų reikalaujanti procedūra. Tai komplikuotas ir struktūrizuotas procesas nuo atrankos poreikių nustatymo iki darbdavio įvaizdžio formavimo.

Kiekvienas darbdavys nori išsirinkti personalą tokį, kuris padėtų įmonei tobulėti, kurtų jos reputaciją bei vertę, atspindėtų įmonės mentalitetą. Tam būtina remtis sąžiningumo principais, todėl „Personalo atrankos ir valdymo“ seminare dalyviams pateikiama informacija apie pagrindinius personalo atrankos metodus: anketavimą, testavimą, diskusijas bei interviu.

Personalo atrankos ir valdymo seminaro metu sužinosite apie personalo planavimą, darbų analizę, darbuotojų paiešką, įdarbinimą, adaptavimą bei atleidimą, personalo ugdymą ir kvalifikacijos tobulinimą, valdymo metodus ir stilius, personalo motyvavimą, darbo įvertinimą, atlyginimą, darbo santykių ir komandinio darbo valdymą.

Personalo valdymo kurso metu sužinosite ir kaip patobulinti personalo atranką – esminį procesą, kurio metu nustatoma, kurį darbuotoją priimti darbo atlikimui, kaip tinkamai jį pasirinkti ir motyvuoti darbui.

Personalo valdymas yra neatsiejamas nuo vadovavimo, todėl organizuojamų mokymų metu pateiksime informaciją ir praktinius patarimus, kaip tobulinti lyderystės įgūdžius, aptarsime ugdomojo vadovavimo subtilybes bei komandinio darbo, sprendimų priėmimo, personalo motyvavimo ir veiklos įvertinimo metodus.

Šis seminaras padės jums atsakyti į aktualius klausimus apie personalo atranką ir valdymą. Gausite dalykiškų ir praktiškų patarimų, kuriuos pritaikysite savo įmonėje. Įgytos žinios padės Jums efektyviau valdyti personalo krizes bei gauti grįžtamąjį ryšį iš darbuotojų.

Seminaras skirtas įmonių vadovams bei pradedantiems personalo atrankų specialistams, taip pat visiems, norintiems geriau suprasti personalo paieškos ir atrankos procesą ar planuojantiems pradėti personalo valdymo specialisto karjerą.

 

Seminaro metu dėstomos temos:

  • Personalo atrankų procesai įmonės viduje ir atrankų įmonėse;
  • Įdarbinimo procesas: nuo poreikio išsiaiškinimo, tinkamų paieškos būdų pasirinkimo, darbo pokalbių iki rankos paspaudimo tinkamam kandidatui;
  • Atrankos poreikio nustatymas;
  • Darbo skelbimų kūrimas, jų esminiai akcentai ir galimos klaidos;
  • Kandidatų paieška ir paieškos kanalai;
  • Tinkamų CV atsirinkimas;
  • Struktūriškas darbo pokalbis tiek telefonu, tiek gyvai;
  • Kandidato įvertinimas: testai, praktinės užduotys, namų darbai;
  • Tinkamas darbdavio įvaizdžio formavimas.

 

Seminaro dalyviams išduodami pažymėjimai.


Registruotis seminarui kviečiame užpildant aukščiau esančią registracijos formą. Po registracijos susisieksime su Jumis artimiausiu metu.