Profesionalios darbų saugos paslaugos

Itin paprastas kiekvienos įmonės ar įstaigos darbuotojų apmokymas tiek profesiniais, tiek darbų saugos klausimais bei nesudėtingas darbų saugos dokumentų tvarkymas – tai mūsų įvairiapusiškos ir funkcionalios E.jago sistemos privalumas! Lankstus ir lengvai administruojamas įrankis pritaikomas kiekvienos organizacijos poreikiams. Talpinti dokumentus ar mokomąją medžiaga, sekti ir analizuoti darbuotojų įsitraukimą į darbo veiklą bei kontroliuoti jų susipažinimą su svarbia informacija – itin paprasta.

Kodėl E.jago sprendimas Jūsų įmonei yra tinkamas?

  • Lengviau ir paprasčiau pateiksite darbuotojams privalomus instruktažus ir galėsite įsitikinti ar jie tinkamai įsisavino pateiktą darbuotojų sveikatos žinių patikrinimo ar bet kokią kitą medžiagą.
  • Nereikės pertraukti darbų procesų, kad sukviestumėte darbuotojus į vieną vietą reguliarių ir privalomų instruktažų išdėstymui.
  • Darbuotojai galės lengvai ir bet kuriuo paros metu susipažinti su pateikta medžiaga.
  • Lengviau valdysite darbų saugos, rizikos vertinimo, personalo dokumentaciją, pateiktą skaitmeninėje versijoje.
  • Maksimaliai optimizuosite veiklą, pasieksite darbuotojus nuotoliniu būdu, taip pat galėsite patikrinti ir jų žinias.
  • Sistemą veikia nepertraukiamai, todėl visas vartotojui aktualus turinys pasiekiamas bet kada.
  • Darbų saugos specialistas ar kitas atsakingas asmuo galės sekti visų darbuotojų įsitraukimą ir aktyvumą, koreguoti dokumentus, kelti naujas instrukcijas ar užduotis.
darbų sauga, darbų saugos mokymai, profesinės rizikos vertinimas, darbuotojų sauga įmonėse

E.jago sistemos pagalba lengvai pasieksite užsibrėžtus tikslus darbų saugos ir darbuotojų mokymų srityse. Mes pasirūpinsime saugiu ir nuolatiniu sistemos prieinamumu, nemokamai konsultuosime sistemos naudojimo klausimais. E.jago sistema kuriama ir pritaikoma taip, kad atitiktų visus Valstybinės darbo inspekcijos keliamus reikalavimus, todėl kiekviena įmonė ar įstaiga yra užtikrinta, kad yra visi darbų saugos klausimai yra įvykdyti pagal keliamus reikalavimus.