Sąžininga verslo kultūra – JAGO mokymų centro tikslas 2021

JAGO mokymų centras – finansiškai patikima Lietuvos įmonė, turinti gerą įmonės kredito istoriją. Creditinfo suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2021“ patvirtina, kad esame patikima įmonė, vykdanti savo įsipareigojimus, turime gerą įmonės ekonominę būklę.

Džiaugiamės galėdami prisidėti prie indėlio į Lietuvos ekonomikos plėtrą kuriant naujas darbo vietas, rengiant kvalifikuotus specialistus, kurie vėliau tampa darbuotojais atitinkamose įmonėse arba imasi iniciatyvos patys pradėti savo verslą.

Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis JAGO mokymų centro patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.

Per ilgus darbo metus sukaupėme neįkainojamos patirties paslaugų teikimo sektoriuje. Ne tik bendradarbiavimas su kitomis įmonėmis, bet ir ryšių stiprinimas su fiziniais klientais padeda mums suprasti inovacijų poreikį mokymų srityje, išbandyti ir pritaikyti nuotolinio mokymosi galimybes užsienyje gyvenantiems lietuviams.

Dalyvavimas įvairiuose Nacionaliniuose bei Europiniuose projektuose paspartino mūsų organizuojamų mokymų plėtrą visuose Lietuvos miestuose, todėl šiai dienai galime pasidžiaugti, jog mūsų kursai, seminarai bei didžioji dalis mokymų prieinami kiekvienam šalies gyventojui, nepriklausomai nuo jo gyvenamosios vietos!

Kviečiame prisijungti prie vykdomų mokymų bei pasinaudoti teikiamomis paslaugomis ne tik fizinius asmenis, bet ir įmones, įstaigas bei organizacijas

JAGO – stipriausi, nes siekiantys geriausių rezultatų!