Socialinių tinklų valdymas verslui

Aprašymas

Pasikeitus vartotojų komunikacijos įpročiams, socialiniai tinklai nepaliaujamai tampa vis didesne žmonių gyvenimo dalimi. Juose ne tik dalinamasi asmeninėmis nuotraukomis, gyvenimo įvykiais, bet ir reklama. Vis dažiau socialiniuose tinkluose matome reklamas, kurios ne tik patraukia dėmesį, bet ir paskatina pirkti. Socialiniai tinklai suteikia galimybę bendrauti su esamais ir potencialiais klientais.

Jei turite ar planuojate pradėti savo verslą, bet nežinote nuo ko pradėti komunikaciją socialiniuose tinkluose – šis seminaras atsakys į Jūsų klausimus ir padės susikurti socialinę paskyrą Jūsų prekės ženklui.

Tinkamas socialinių tinklų naudojimas atveria galimybes į didesnius pardavimus, įmonės žinomumą. Socialiniai tinklai naudojami ir kaip sėkminga marketingo priemonė, įmonės gali komunikuoti su klientais, stebėti rinkos pokyčius. Jų pagalba galite pritraukti naujų klientų, paskatinti tiesioginius pardavimus ar klientų lojalumą. Naudojantis socialiniais tinklais yra galimybė plėstis ir dalintis informacija, stebėti savo prekės ženklo populiarumo rodiklius.. Socialinis marketingas taipogi yra vienas geriausių ir pigiausių būdų norint reklamuoti savo verslą.

Kviečiame į Socialinių tinklų naudojimo mokymus, kuriuose sužinosite, kaip tikslingai naudoti socialinius tinklus savo prekės ženklo populiarumui didinti, gausite praktinių patarimų ir žinių.

Seminaro metu sužinosite:

  • Kaip susikurti socialinių tinklų paskyrą verslui;
  • Apie socialinių tinklų pradmenis įmonei;
  • Kaip efektyviai naudoti socialinių tinklų reklamą;
  • Ką daryti, kad Jūsų verslas būtų pastebėtas ir išsiskirtų iš kitų;
  • Kaip komunikuoti su klientais;
  • Kokie yra sėkmingos komunikacijos principai;
  • Apie reklamą socialiniuose tinkluose. Praktiniai patarimai ir reklamos kūrimas nuo pradžios iki pabaigos;
  • Apie nuotraukų redagavimo subtilybes: nuo fotografavimo iki pateikimo socialiniuose tinkluose.

Norint sukurti kokybišką verslo profilį socialiniuose tinkluose ir tinkamai jį valdyti bei administruoti, reikia nemažai žinių ir įgūdžių, kuriuos galime Jums suteikti šiame seminare.
Sukūrus kokybišką socialinių tinklų paskyrą – ji taps įmonės tinklalapiu, kuriame rinksis būsimi klientai. Socialinių tinklų paskyra verslui yra pirmas žingsnis, kuris gali duoti ilgalaikių rezultatų sąlygojančių prekės ženklo įvaizdį bei augimą. Socialiniuose tinkluose informaciją pateiksite Jums priimtinu būdu: nuotraukomis, teksto įrašais, video medžiaga, nuorodomis. Turint socialinių tinklų paskyrą galima greičiau informuoti tikslinę auditoriją, operatyviai pranešti naujienas.

Po seminaro dalyviams išduodami pažymėjimai.