apie mus

Mes esame

JAGO – vienas didžiausių mokymų organizavimo centrų Šiaurės Lietuvoje!

Visame Šiaulių regione puikiai žinomas vardas – JAGO! Esame ne tik viena iš didžiausių vairavimo mokyklų, bet ir formalaus bei neformalaus mokymo paslaugų teikėjas, galintis klientams pasiūlyti itin aukšto lygio mokymus, kursus bei seminarus.
Paslaugas teikiame atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Mūsų sėkmės garantas – reikliausių klientų poreikių patenkinimas, puikios rekomendacijos ir profesionalus JAGO kolektyvas! Kvalifikuoti savo srities specialistai suteikia tik aukščiausio lygio žinias, profesines įžvalgas bei praktinius įgūdžius.
Bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis visoje Lietuvoje ir užsienyje, organizuojame tiek grupinius tiek individualius mokymus bei seminarus. Siūlome profesionaliai parengtus dokumentus, reikalingus įmonių, įstaigų ir organizacijų veikloje. Organizuojame įvairios krypties mokymus ir kursus, suteikdami kvalifikacijos pažymėjimus.

MŪSŲ PASIEKIMAI

Jūsų sėkmė – mūsų garantas!

Sparčiai tobulėjame ir plečiame teikiamų mokymo paslaugų spektrą.

0
Dėstytojų
0
metai patirties
0
Darbuotojų
0
Patenkintų klientų

Susipažinti su Asmens duomenų tvarkymo taisyklėmis ir sužinoti, kaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys Irmanto Jagmino UAB, galite susisiekę su mumis el. paštu info@jago.lt.