Saugos ir sveikatos konsultacijos darbo vietoje

Saugos ir sveikatos konsultacijos darbo vietoje

Vieta:
Metalistų g. 2a, Šiauliai
Trukmė:
40 val.
Minimalus amžius:
18 m.
Būtinas išsilavinimas:
Pagrindinis
Kaina:
75.00 €

registracija

Domina šie mokymai? Užpildyte žemiau esančią registracijos formą ir JAGO mokymų centro specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Saugos ir sveikatos konsultacijos darbo vietoje

Saugos ir sveikatos auditas, kurį atlieka patyręs darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas, gali padėti sumažinti pavojų ir sumažinti traumų bei ligų riziką. Jūsų prašymu JAGO konsultantas gali padėti rasti būdų kaip sudaryti saugesnę ir sveikesnę darbo aplinką.

Kaip sauga gali veikti? Ar konsultacijos padeda verslui?

JAGO  profesionalas gali atvykti į jūsų darbo vietą ir padėti:

 • Atpažinti saugos pavojus;
 • Sumažinti/ pašalinti pavojus arba padėti parengti pavojų šalinimo planą;
 • Sukurti arba patobulinti saugos programą;
 • Prisiminti ar atnaujinti teisinių reikalavimų dokumentaciją;
 • Nustatyti mokymo poreikius.

Kaip prašyti konsultacijos?

Konfidencialios konsultacijos poreikiui pateikti užpildykite registracijos formą, esančią žemiau arba paskambinkite JAGO!  Prašymą turi pateikti įgaliotas asmuo, pvz., vadovas, Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas. Gavę Jūsų užklausą, susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl patogaus vizito laiko. Paprastai, saugos ir sveikatos ekspertas gali atvykti į jūsų darbo vietą per 2 savaites nuo jūsų prašymo pateikimo datos.

Kaip vyksta procedūra?

 • Atvykus į jūsų darbo vietą konsultantas išklausys jūsų poreikius. Kad geriau suprastų jūsų klausimus, jis arba ji gali prašyti peržiūrėti jūsų traumų ir ligų žurnalą, saugos komiteto posėdžio protokolus ir (arba) rašytas saugos programas.
 • Konsultantas gali pasiūlyti atsakingam darbuotojui dalyvauti vizite. Konsultantas taip pat gali paprašyti pasikalbėti su darbuotojais – jų indėlis gali padėti nustatyti pavojus ir sprendimus, kurie kitu atveju gali būti nepastebėti.
 • Jūs (arba jūsų atstovas), darbuotojų atstovas (jei toks yra) ir konsultantas kartu išnagrinės sąlygas darbo vietoje. Pagal jūsų prašymą konsultantas apžiūrės visą darbo vietą arba spręs konkrečius klausimus ar procesus.
 • Jei konsultantas nustato rimtą pavojų, keliantį tiesioginį pavojų darbuotojams, jis patars jį pašalinti arba apriboti darbo zoną.
 • Žingsnis po žingsnio konsultantas aptars nustatytas problemas ir galimus sprendimus. Jis arba ji dirbs su jumis ir parengs planą, kaip suvaldyti bet kokius rimtus pavojus. Pagal planą jūsų gali būti parašyta patvirtinti, kada pavojai buvo pašalinti. Konsultantas gali pasiūlyti jūsų saugos ir sveikatos programos sudarymo ar stiprinimo pasiūlymus, įskaitant: darbuotojų mokymą, saugos ir sveikatos komitetą, papildomus techninės pagalbos šaltinius ar kitus būdus, kaip skatinti saugą ir sveikatą darbo vietoje.
 • Konsultantas atsiųs jums raštišką ataskaitą su išvadomis ir rekomendacijomis. Jis arba ji gali jums paskambinti, kad patikrintų jūsų pažangą taisant bet kokias nesaugias sąlygas, kurios buvo aptiktos peržiūros metu. Žinoma, bet kuriuo metu galite susisisekti su konsultantu dėl papildomos pagalbos.

Kokia yra darbdavio pareiga?

Vienintelė darbdavio pareiga – laiku reaguoti į rimtus pavojus kylančius darbuotojų saugai ar sveikatai, aptiktus konsultacijos metu. Jei darbdavys atsisako reaguoti į saugos pavojus, kurie kelia tiesioginę grėsmę darbuotojų gyvybei, saugai ar sveikatai, gali būti nutraukta bendradarbiavimo sutartis.

Kaip veikia sauga!

Registruotis galite:

 • telefonu +37060629004;
 • užpildę registracijos formą. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
 • atvykdami į JAGO mokymų centrą Metalistų g. 2A Šiauliuose arba vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.