Patikrinimai ir auditai

Patikrinimai ir auditai

Vieta:
Metalistų g. 2a, Šiauliai
Trukmė:
40 val.
Minimalus amžius:
18 m.
Būtinas išsilavinimas:
Pagrindinis
Kaina:
75.00 €

registracija

Domina šie mokymai? Užpildyte žemiau esančią registracijos formą ir JAGO mokymų centro specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Kada paskutinį kartą peržiūrėjote procedūras ar savo darbuotojų saugos ir sveikatos programą? Jei praėjo nemažai laiko, nepamenate, o gal niekada prieš tai neatlikote saugos patikrinimo ar audito – vienareikšmiškai, laikas tai padaryti dabar.

Įvertinę savo patalpas, žmones ir procesus, savo darbo vietą padarysite daug saugesnę ir efektyvesnę. Taip pat sumažinsite rizikas. Auditai ir patikrinimai užtikrina, kad Darbuotojų saugos ir sveikatos politikoje būtumėte stiprūs ir suvoktumėte, kaip priimti ir susidoroti su iššūkiais.

Kviečiame pažvelgti per teigiamą perspektyvą, nes kartu galime padaryti – TAI, kuo paprasčiau ir efektyviau, suskaidant auditus ir patikrinimus į tam tikrus etapus.

Keturi etapai, kuriuos atlikus sudaromas išsamus jūsų darbuotojų saugos ir sveikatos programos įvertinimas.

Veiksmingi auditai ir patikrinimai ne tik gelbsti gyvybes, bet ir:

  • mažina darbuotojų kompensavimo išlaidas;
  • užkerta kelią baudoms;
  • padidina darbo jėgos produktyvumą ir išlaikymą.

Atliekant auditus ir patikrinimus visada susiduriama su vienokiais ar kitokiais iššūkiais, todėl drauge mes – TAI atlikti galime lengviau, pigiau ir patirdami daug mažiau streso ir įtampos, nei išgyvenant nelaimingus atsitikimus, nuostolius, baudas, ar netgi įtraukiami į teisinius ieškinius, patiriant darbo jėgos kaitą ir daugybę kitų neigiamų prastos DSS programos pasekmių.

JAGO DSS ekspertai yra prieinami vietoje arba nuotoliniu būdu ir gali jums padėti atlikti auditus ar patikrinimus!

Registruotis galite:

  • telefonu +37060629004;
  • užpildę registracijos formą. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
  • atvykdami į JAGO mokymų centrą Metalistų g. 2A Šiauliuose arba vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.