Pirmosios pagalbos mokymai įmonėms

Pirmosios pagalbos mokymai įmonėms

Vieta:
Pasirinktinė
Trukmė:
Nuo 2 val.
Kaina:
Sutartinė

registracija

Domina šie mokymai? Užpildyte žemiau esančią registracijos formą ir JAGO mokymų centro specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Individualiai Jūsų įmonės specifiniams poreikiams ir rizikos veiksniams pritaikoma mokymų programa yra saugos ir gerovės įmonėje garantas!

Mūsų mokymai yra praktiniai ir teoriniai, o tai reiškia, kad jūsų darbuotojai ne tik gaus teorinių žinių, bet ir galės jas taikyti praktiškai. Po mokymų, jūsų darbuotojai turės reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų greitai ir efektyviai reaguoti į pavojingas situacijas. Mokomoji medžiaga dėstoma naudojantis šiuolaikinėmis vaizdinėmis priemonėmis ir elektronine įranga. Žinių ir įgūdžių įvertinimui naudojama atvira diskusija, situacijų kontroliniai klausimai ir žinių testavimas, todėl puikiai tiks ne tik pirmosios pagalbos žinių atnaujinimui, bet ir kolektyvo bendravimo bei bendradarbiavimo gerinimui.

Pirmos pagalbos mokymai darbovietėje apima įvairias temas:

  1. Pavojingų įvykių įvertinimas – galimų traumų prevencija ir ką daryti, kad padėtumėte kuo greičiau sušvelninti pavojingos situacijos sukeltus padarinius, kol laukiate medicininės pagalbos.
  2. Mažos traumos ir sužalojimai – mokymai apima bendras pirmos pagalbos žinias, kaip sustabdyti kraujavimą, esant tokiems sužalojimams, kaip įbrėžimai, įpjovimai, nudegimai ir k.t.
  3. Pirmoji pagalba kitiems – mokymai apima praktines žinias apie tai, kaip padėti kitiems, kuriems gresia pavojus sveikatai ir kaip saugiai perduoti sužeistą asmenį specialistams.
  4. Išorinis širdies masažas – mokymai apima teorinę ir praktinę informaciją apie tai, kaip atlikti širdies masažą sustojus širdžiai, kai nepavyksta apčiuopti be sąmonės esančio žmogaus miego arterijos arba stipininės arterijos (riešo srityje) pulso.

Mes taip pat siūlome tęstines pirmosios pagalbos mokymų programas – padėsime jūsų darbuotojams atnaujinti jų pirmosios pagalbos įgūdžius ir žinias, reguliariai organizuodami mokymus.

Taigi, jei norite užtikrinti savo darbuotojų saugą ir gerovę, užsisakykite mūsų pirmos pagalbos mokymus jau šiandien.

Registruotis galite:

  • telefonu +37060629004;
  • užpildę registracijos formą. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
  • atvykdami į JAGO mokymų centrą Metalistų g. 2A Šiauliuose arba vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.