Profesinės sveikatos priežiūros specialisto konsultacija

Profesinės sveikatos priežiūros specialisto konsultacija

Vieta:
Metalistų g. 2a, Šiauliai
Trukmė:
40 val.
Minimalus amžius:
18 m.
Būtinas išsilavinimas:
Pagrindinis
Kaina:
75.00 €

registracija

Domina šie mokymai? Užpildyte žemiau esančią registracijos formą ir JAGO mokymų centro specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Profesinės sveikatos priežiūros specialistas yra sveikatos priežiūros profesionalas, kurio pagrindinis darbo tikslas yra užtikrinti, kad darbuotojai turėtų sveiką ir saugią darbo aplinką. Profesinės sveikatos priežiūros specialistas renka duomenis ir analizuoja daugelio tipų darbo aplinkas ir darbo procedūras. Tikrina, ar darbo vietose laikomasi saugos, sveikatos ir aplinkosaugos taisyklių.

Profesinės sveikatos priežiūros specialistas dažnai atlieka šias funkcijas:

  1. Rekomenduoja ir vykdo saugos ir sveikatos priemones, kad būtų užtikrintas saugus ir sveikas darbo aplinkos.
  2. Vertina ir valdo riziką darbo vietoje, susijusią su kenksmingais veiksniais, kad būtų užtikrinta saugi ir sveika darbo aplinka.
  3. Stiprina darbuotojų žinias apie sveikatą ir saugą darbo vietoje, skiriant mokymus ir informacines medžiagas.
  4. Siekia užkirsti kelią profesinėms ligoms ir su jomis susijusiems negalavimams.
  5. Vertina ir analizuoja profesinių traumų ir ligų atvejus, kad būtų galima parengti prevencines priemones ir atitinkamas programas.

Profesinės sveikatos specialistas kuria ir vykdo darbuotojų saugos ir mokymo sveikatinimo programas. Šios programos gali apimti daugybę temų, pavyzdžiui, kaip teisingai naudoti saugos įrangą ir kaip reaguoti kritiniu nelaimės atveju.

Pradinio paketo paslaugų įkainiai:

  • Specialisto vizitas kas mėnesį – 75 eur.
  • Specialisto vizitas kas ketvirtį – 200 eur.

Registruotis galite:

  • telefonu +37060629004;
  • užpildę registracijos formą. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
  • atvykdami į JAGO mokymų centrą Metalistų g. 2A Šiauliuose arba vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.