Paslaugos

Aukštalipio darbų vadovas

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Aukštalipio darbų vadovas privalo išmanyti darbus statyboje, montuojant įrengimus, energetikoje, paslaugų tiekimo sferoje. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius dalyvauti mokymuose, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. JAGO mokymo centro organizuojamų aukštalipio darbų vadovo kursų metu, sužinosite apie: pastolių montavimą ir ardymą įvairių konstrukcijų montavimo darbus stogų įrengimo ir remonto subtilybes didelių matmetų įrenginių surinkimą bokštų ir atramų montavimą veikiančius elektros įrenginius ir jų remontą dūmtraukių, signalinių šviestuvų montavimą televizijos antenų įrengimą ir priežiūrą reklaminių stendų įrengimą, keitimą ir priežiūrą langų, pastatų fasadų, gamybinių patalpų valymo subtilybes. Aukštalipio darbų ypatumai, saugaus darbo aukštyje organizavimo principai, kolektyvinės ir asmeninės apsauginės priemonės ir įranga nuo kritimo iš aukščio, paaukštinimo priemonių parinkimas – sritys, su kuriomis būsite supažindinti mokymų metu. Baigę kursus gausite pažymėjimą patvirtinantį Jūsų žinias. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas Išsilavinimo dokumentas (būtinas aukštesnysis arba aukštasis techninis išsilavinimas) Sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, leidžianti dirbti aukštalipio darbų vadovo darbus 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą. Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

Autovežio vairuotojo mokymai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Autovežio vairuotojo mokymuose įgytos žinios padės išmanyti CMR konvenciją, muitinės ir draudimo dokumentų niuansus, darbo ir poilsio laiko rėžimą. Kadangi lengvųjų automobilių pervežimas yra ypač jautri sritis žaloms, siekiant išvengti draudiminių įvykių, būtina išmokti teisingai apskaičiuoti krovinio gabaritus. Autovežio vairuotojo mokymų metu įsisavinta informacija padės išvengti nelaimingų įvykių dėl autovežio dydžio. Taip pat Jums bus suteiktos žinios apie platformų kritimus, sprogusias padangas, tiltų kliudymą, žalą pakraunant ar iškraunant automobilius, krovinio sulankstymą ar nubraižymą. Praktiniai autovežio vairavimo įgūdžiai suteiks galimybę teisingai eksploatuoti galingą vilkiką su priekaba ar puspriekabe, iškrauti ir pakrauti lengvuosius automobilius, įvertinant liekančią erdvę tarp jų, saugiai pritvirtinti krovinį. Būsite supažindinti su hidrauline autovežio sistema, platformų kampų keitimu priklausomai nuo pakrautų automobilių tipo, taipogi pateiksime situacijas, su kuriomis dažniausiai susiduria rusiškų ir europietiškų modelių autovežių vairuotojai. Sėkmingai baigę autovežio vairavimo kursus gausite pažymėjimą, kuris patvirtins jūsų žinias ir suteiks galimybę lengvai įsidarbinti gerai apmokamoje darbo vietoje! Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti autovežio programos pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas C kategorijos vairuotojo pažymėjimas Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, suteikianti teisę vairuoti C kategorijos TP arba autovežius. Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą arba JAGO vairavimo mokyklą. Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

Autokrautuvo vairuotojo kursai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Autokrautuvo vairuotojo mokymo programos tikslas – parengti vairuotoją, kuris gebėtų saugiai ir atsakingai dirbti autokrautuvo vairuotojo darbus. Turintiems automobilinių krautuvų vairuotojo kvalifikacijos pažymėjimą yra didesnės galimybės dirbti įvairiose įmonėse! Autokrautuvų vairuotojai – asmenys, dirbantys su automobiliniais krautuvais kroviniams pervežti, pakrauti ir iškrauti, krovinio kėlimo mechanizmo dėka, įvairių įmonių teritorijoje. Šie kursai skirti pirminiam automobilinio krautuvo vairuotojo mokymui. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti autokrautuvo vairuotojo pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas Išsilavinimo dokumentas (pagrindinio arba aukštesnio) Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, suteikianti teisę vairuoti autokrautuvus 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą arba JAGO vairavimo mokyklą. Specialus pasiūlymas Autokrautuvo + Elektrinio krautuvo ir vežimėlio vairuotojo kursai 290 €  260 € Kursų kaina, gavus valstybės finansavimą: Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >> Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo kursai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojų mokymo programos tikslas – paruošti mažųjų mechanizmų vairuotojus, gebančius saugiai pervežti, sandėliuoti krovinius, atlikti pakrovimo ir iškrovimo darbus. Įsisavindami šią programą elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojai sužino šių mechanizmų sandarą ir veikimą, išmoksta techniškai prižiūrėti jų mechanizmus, saugiai valdyti ir sandėliuoti krovinius. Elektriniai krautuvai ir vežimėliai – tai mašinos, kuriose įtaisytas elektros variklis, maitinamas iš akumuliatorių baterijos, skirti naudojimui uždarose patalpose kroviniams perkelti ir sandėliuoti. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti Elektrinių krautuvų vairuotojo pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas Išsilavinimo dokumentas (pagrindinio arba aukštesnio) Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, suteikianti teisę vairuoti elektrinius krautuvus ir vežimėlius 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą arba JAGO vairavimo mokyklą. Specialus pasiūlymas Elektrinio krautuvo ir vežimėlio + Autokrautuvo vairuotojo kursai 290 €  260 € Kursų kaina, gavus valstybės finansavimą Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >> Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

Hidromanipuliatorių (krovimo kranų) kursai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Krovimo kranų mokymo programos tikslas - rengti krovimo kranų operatorius, kurie geba valdyti hidromanipuliatorių (krano manipuliatorių) bei saugiai vykdyti pakrovimo ir iškrovimo darbus. Krovimo kranai (hidromanipuliatoriai) – tai hidrauliniai krovimo kranai (manipuliatoriai), mobilūs ir patikimi kėlimo įrenginiai, skirti krovinių pakrovimo ir iškrovimo darbams, kuomet keliamoji galia sudaro daugiau kaip 1 toną ir įrengta automobilyje ar traktoriaus priekyje. Baigus mokymo programą išduodamas hidromanipuliatoriaus operatoriaus kvalifikacijos pažymėjimas, leidžiantis dirbti su hidrauliniais kėlimo kranais. JAGO mokymų centro išduoti pažymėjimai galioja visose Europos šalyse! Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti Krovimo kranų vairuotojo pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Mokymo programą sudaro: Hidromanipuliatorių sandara Hidromanipuliatorių naudojimas ir priežiūra Darbuotojų sauga ir sveikata, medžiagų mokslas, teisinės žinios Saugus krovimo kranų valdymas Krovinių perkėlimas Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas Pagrindinio (arba aukštesnio) išsilavinimo pažymėjimas C kategorijos arba traktorininko vairuotojo pažymėjimas Medicininė sveikatos patikrinimo pažyma antros grupės transporto priemonėms (tinka C arba traktorininko kategorijų) 1 dokumentinė nuotrauka Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą. Kursų kaina, gavus valstybės finansavimą: Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >> Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

SM kategorijos vairuotojo kursai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Įgiję SM kategorijos vairuotojo pažymėjimą turėsite teisę vairuoti traktorius, melioracines, kelių statybos ir savaeiges ne žemės ūkio mašinas bei ekskavatorius, kurių kaušo talpa didesnė kaip 0,25 m3.  Taip pat sunkiuosius keturračius motociklus, kurių greitis didesnis nei 45 km/h, masė didesnė nei 400 kg, variklio galia didesnė ne 15 kW. Traktorininko pažymėjimai, kuriais suteikiama teisė vairuoti SM kategorijos savaeiges mašinas, patvirtina teisę vairuoti sunkiuosius keturračius motociklus, įregistruotus traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų ir jų priekabų registre. Norėdami įgyti SM kategoriją, turite turėti TR1 kategoriją. Jeigu TR1 kategorijos neturite, padėsime įgyti TR1+SM. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti SM kategorijos vairuotojo pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Programą sudaro TR1 kategorijos traktorių vairuotojų (traktorininkų) mokymo programa ir pasirenkamas modulis: I modulis – savaeigių žemės kasimo ir transportavimo mašinų vairavimas II modulis – savaeigių dangų įrengimo ir remonto mašinų vairavimas III modulis – savaeigių kelių ir aikščių priežiūros mašinų vairavimas IV modulis – savaeigių melioracijos mašinų vairavimas V modulis – savaeigių miško ūkio mašinų vairavimas Registruojantis į kursus turite pasirinkti, kurį(-iuos) modulį(-ius) pageidaujate mokytis. Mokantis kelis modulius vienu metu taikome nuolaidą. Asmenims, turintiems TR1 ir (ar) TR2 kategorijos traktoriaus vairuotojo (traktorininko) pažymėjimą, mokymosi trukmė trumpesnė, pasirinkus vieną iš mokymo programos modulių. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (nebūtinas) Medicininė vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma, suteikianti teisę vairuoti SM kategorijos TP Galiojantis TR1 kategorijos vairuotojo pažymėjimas 1 nuotrauka (3×4) Reikalingi dokumentai keičiant vairuotojo pažymėjimą (pratęsiant, pametus ar sugadinus): Asmens dokumentas Medicininė vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma, suteikianti teisę vairuoti SM kategorijos TP Turimas traktorininko vairuotojo pažymėjimas (jei vairuotojo pažymėjimas pamestas ar kitaip sugadintas – turėkite šių kursų baigimo sertifikatą) 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą arba JAGO vairavimo mokyklą. Specialus pasiūlymas SM+TR2+TR1+SZ kategorijos kartu nuo 270 Eur! Kursų kaina, gavus valstybės finansavimą: Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >> Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

SZ kategorijos vairuotojo kursai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Įgyta SZ kategorija leidžia vairuoti savaeiges žemės ūkio mašinas (cukrinių runkelių, bulvių, javų, pašarų ir kt. savaeigius kombainus, savaeiges šienapjoves). Turintiems B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, suteikiama teisė vairuoti TR1 kategorijos traktorius, o eksternu išlaikius praktinio važiavimo egzaminą, suteikiama teisė vairuoti TR2 bei SZ kategorijos traktorius ir savaeiges mašinas ir išduodami atitinkami traktorininko pažymėjimai. Norėdami įgyti SZ kategoriją, turite turėti TR1 kategoriją. Jeigu TR1 kategorijos neturite, padėsime įgyti TR1+SZ. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti SZ kategorijos vairuotojo pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Mokymosi programą sudaro dvi dalys:  I dalis - TR1 kategorijos traktorių vairuotojų mokymo programa II dalis - savaeigės žemės ūkio mašinos vairuotojo mokymo programa Asmenims, turintiems traktorininko TR1 ar TR2 kategorijos traktoriaus vairuotojo pažymėjimą, mokymosi trukmė yra 1 sav. (40 val.). Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (nebūtinas) Medicininė vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma, suteikianti teisę vairuoti SZ kategorijos TP Galiojantis TR1 kategorijos vairuotojo pažymėjimas 1 nuotrauka (3×4) Reikalingi dokumentai keičiant vairuotojo pažymėjimą (pratęsiant, pametus ar sugadinus): Asmens dokumentas Medicininė vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma, suteikianti teisę vairuoti SZ kategorijos TP Turimas traktorininko vairuotojo pažymėjimas (jei vairuotojo pažymėjimas pamestas ar kitaip sugadintas – turėkite šių kursų baigimo sertifikatą) 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą arba JAGO vairavimo mokyklą. Specialus pasiūlymas SZ+TR2+TR1+SM kategorijos kartu nuo 270 Eur! Kursų kaina, gavus valstybės finansavimą: Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >> Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

Darbininkas dirbantis aukštalipio darbus (aukštalipio kursai)

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Siekdami tapti kvalifikuotu darbininku, dirbančiu aukštalipio darbus, turite išmanyti darbus statyboje, montuojant įrengimus, energetikoje, paslaugų tiekimo sferoje. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius dalyvauti mokymuose, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. JAGO mokymų centre organizuojami aukštalipio kursai, į kuriuos prisijungę sužinosite apie: pastolių montavimą ir ardymą įvairių konstrukcijų montavimo darbus stogų įrengimo ir remonto subtilybes didelių matmenų įrenginių surinkimą bokštų ir atramų montavimą veikiančius elektros įrenginius ir jų remontą dūmtraukių, signalinių šviestuvų montavimą televizijos antenų įrengimą ir priežiūrą reklaminių stendų įrengimą, keitimą ir priežiūrą langų, pastatų fasadų, gamybinių patalpų valymo subtilybes Aukštalipio kursai suteiks Jums žinių, kaip naudotis paaukštinimo priemonėmis, montuoti ir išmontuoti pastolius; žinosite alpinizmo įrangą ir jos naudojimo niuansus, turėsite žinių apie kolektyvines ir asmenines apsaugos priemones, gebėsite naudotis asmenine apsaugine įranga nuo kritimo iš aukščio, suprasite pagrindinius reikalavimus saugiam aukštalipio darbui atlikti ir gebėsite saugiai dirbti įvairius aukštalipio darbus. Baigę kursus gausite pažymėjimą patvirtinantį Jūsų žinias. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas Išsilavinimo dokumentas (būtinas pagrindinis arba aukštesnis išsilavinimas) Sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, leidžianti dirbti darbus aukštyje 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą. Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

Darbuotojo, dirbančio aukštyje iki 5 metrų, mokymai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Ši mokymo programa skirta darbuotojams, dirbantiems aukštyje iki 5 metrų (4 m 99 cm). Jeigu darbuotojas darbo metu lipa į 1,3 metro arba didesnį aukšti, darbdavys privalo būti supažindinęs darbuotoją su darbo aukštyje reikalavimais. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius dalyvauti mokymuose, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. JAGO mokymo centro organizuojamų kursų metu, sužinosite apie: pastolių montavimą ir ardymą, įvairių konstrukcijų montavimo darbus, stogų įrengimo ir remonto subtilybes, didelių matmenų įrenginių surinkimą, bokštų ir atramų montavimą, veikiančius elektros įrenginius ir jų remontą, dūmtraukių, signalinių šviestuvų montavimą, televizijos antenų įrengimą ir priežiūrą, reklaminių stendų įrengimą, keitimą ir priežiūrą, langų, pastatų fasadų, gamybinių patalpų valymo subtilybes. saugaus darbo aukštyje organizavimo principus, kolektyvines ir asmenines apsaugines priemones bei įrangą nuo kritimo iš aukščio, paaukštinimo priemonių parinkimą kitas darbo aukštyje instrukcijas kokie darbai vadinami darbais aukštyje. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą. Domina aukštalipio kursai? Spauskite ir skaitykite plačiau.
Registracija

TR1 kategorijos vairuotojo kursai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
TR1 kategorijos vairuotojo kursai skirti parengti vairuotojus, kurie įgyja traktoriaus vairavimo teises ir gali vairuoti traktorius, kurių variklio galia neviršija 60 kW, arba ratinius traktorius, kurių traukos klasė iki 14 kN, ir vikšrinius traktorius. Traktorininko kursai (TR1 kategorijos) yra baziniai privalomieji kursai, be kurių negalėsite mokytis TR2, SM, SZ kategorijų. Jeigu TR1 kategorijos vairuotojo pažymėjimą jau turite - ši taisyklė negalioja. Įgyti TR1 kategorijos traktoriaus teises gali asmenys ne jaunesni kaip 15 metų, tačiau teisė važiuoti keliais šiems asmenims bus suteikiama tik nuo 16 metų. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti TR1 kategorijos vairuotojo pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (nebūtinas) Medicininė vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma, suteikianti teisę vairuoti TR1 kategorijos TP 1 nuotrauka (3×4) Reikalingi dokumentai keičiant vairuotojo pažymėjimą (pratęsiant, pametus ar sugadinus): Asmens dokumentas Medicininė vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma, suteikianti teisę vairuoti TR1 kategorijos TP Turimas traktorininko vairuotojo pažymėjimas (jei vairuotojo pažymėjimas pamestas ar kitaip sugadintas – turėkite šių kursų baigimo sertifikatą) 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą arba JAGO vairavimo mokyklą. Specialus pasiūlymas TR1+TR2+SZ+SM kategorijos kartu nuo  270 Eur! Kursų kaina, gavus valstybės finansavimą: Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >> Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

TR2 kategorijos vairuotojo kursai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
TR2 kategorijos vairuotojo kursai skirti parengti vairuotojus, kurie gali vairuoti traktorius, kurių variklio galia sudaro 60 kW arba daugiau, taip pat ratinius traktorius, kurių traukos klasė didesnė kaip 14 kN ir vikšrinius traktorius. Norėdami įgyti TR2 kategoriją, turite turėti TR1 kategoriją. Jeigu TR1 kategorijos neturite, padėsime įgyti TR1+TR2. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti TR2 kategorijos vairuotojo pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Mokymo programą sudaro dvi dalys: I dalis - TR1 kategorijos traktorių vairuotojų mokymo programa (160 val.) II dalis - TR2 kategorijos traktorininkų mokymo programa (40 val.) Asmenims, turintiems TR1 kategorijos traktoriaus vairuotojo (traktorininko) pažymėjimą, mokymosi trukmė 1 savaitė. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (nebūtinas) Medicininė vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma, suteikianti teisę vairuoti SM kategorijos TP Galiojantis TR1 kategorijos vairuotojo pažymėjimas 1 nuotrauka (3×4) Reikalingi dokumentai keičiant vairuotojo pažymėjimą (pratęsiant, pametus ar sugadinus): Asmens dokumentas Medicininė vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma, suteikianti teisę vairuoti SM kategorijos TP Turimas traktorininko vairuotojo pažymėjimas (jei vairuotojo pažymėjimas pamestas ar kitaip sugadintas – turėkite šių kursų baigimo sertifikatą) 1 nuotrauka (3×4) Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą arba JAGO vairavimo mokyklą. Specialus pasiūlymas TR2+TR1+SZ+SM kategorijos kartu nuo 270 Eur! Kursų kaina, gavus valstybės finansavimą: Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau >> Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija

Transporto vadybininko kursai

Metalistų g. 2a, Šiauliai
Transporto vadybininko kursai skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas Lietuvos transporto saugos administracijoje (toliau LTSA). Įmonėje, kuri pageidauja gauti licenciją kroviniams ar keleiviams pervežti, privalo dirbti asmuo, turintis galiojantį Krovinių ir (ar) keleivių vežimo kelių transportu ir profesinę kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą. Laikant transporto vadybininko egzaminą LTSA mokymo kursas nėra privalomas. Vertinant tai, jog egzamino metu bus pateikti klausimai iš daugelio teisės aktų, apie darbo kodeksą, krovininio transporto reglamentus (ATMK, CMR, TIR, ADR, ATP), reikalavimus akcinėms bendrovėms, individualioms įmonėms ir ūkinėms bendrijoms, rinkodarą, buhalterinės apskaitos ir ekonomikos pagrindus, mokestinius reikalavimus ūkiniams subjektams (įskaitant pridėtinės vertės mokestį, socialinį draudimą, gyventojų pajamų mokestį ir pelno mokestį), krovinių vežimą vidaus ir tarptautiniais maršrutais, keleivių vežimą vietinio ir tolimojo susisiekimo bei tarptautiniais maršrutais, siūlome dalyvauti mūsų rengiamuose transporto vadybininkų kursuose, kurių metu Jums bus pateikta aktuali koncentruota informacija, reikalinga egzamino laikymui. Asmenims, išlaikiusiems egzaminą LTSA, yra išduodamas Krovinių ir (ar) keleivių vežimo kelių transportu profesinės kompetencijos pažymėjimas. Užsiregistravus į Transporto vadybininko kursus, būsite prijungti prie virtualios JAGO mokymo sistemos, kurioje rasite šios programos mokymosi medžiagą. Išklausius kursą suteikiamas dalyvio sertifikatas. Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius dalyvauti mokymuose, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos. Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus: Asmens dokumentas Registruotis galite šiais būdais: užpildant aukščiau esančią registracijos formą (gavę užklausą susisieksime artimiausiu metu) telefonu atvykus į JAGO mokymų centrą. Mokėti už kursus galite dalimis BE PALŪKANŲ, pasirašant sutartį su SB lizingu (vykti į banką papildomai nereikia).  
Registracija