Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo kursai

Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojo kursai

Vieta:
Metalistų g. 2a, Šiauliai
Trukmė:
2,5 sav.
Minimalus amžius:
18 m.
Būtinas išsilavinimas:
Pagrindinis
Kaina:
135.00 €

registracija

Domina šie mokymai? Užpildyte žemiau esančią registracijos formą ir JAGO mokymų centro specialistai susisieks su Jumis artimiausiu metu.

Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojų mokymo programos tikslas – paruošti mažųjų mechanizmų vairuotojus, gebančius saugiai pervežti, sandėliuoti krovinius, atlikti pakrovimo ir iškrovimo darbus.

Įsisavindami šią programą elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojai sužino šių mechanizmų sandarą ir veikimą, išmoksta techniškai prižiūrėti jų mechanizmus, saugiai valdyti ir sandėliuoti krovinius.

Elektriniai krautuvai ir vežimėliai – tai mašinos, kuriose įtaisytas elektros variklis, maitinamas iš akumuliatorių baterijos, skirti naudojimui uždarose patalpose kroviniams perkelti ir sandėliuoti.

Kursai organizuojami gyvai ir nuotoliniu būdu, tad kviečiame kreiptis visus norinčius įgyti Elektrinių krautuvų vairuotojo pažymėjimą, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.

Sandėlio operatoriaus modulinė profesinio mokymo programa, valstybinis kodas T32104110, programos modulio pavadinimas – „Elektrinių krautuvų eksploatavimas“, modulio kodas – 310410007.

Reikalingi dokumentai registruojantis į kursus:

  • Asmens dokumentas
  • Išsilavinimo dokumentas (pagrindinio arba aukštesnio)
  • Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma, suteikianti teisę vairuoti elektrinius krautuvus ir vežimėlius
  • 1 nuotrauka (3×4)

Registruotis galite:

  • telefonu +37060629004;
  • užpildę registracijos formą. Gavę Jūsų užklausą susisieksime su Jumis artimiausiu metu, kad patvirtintume registraciją;
  • atvykdami į JAGO mokymų centrą Metalistų g. 2A Šiauliuose arba vairavimo mokyklos filialus Radviliškyje bei Šiauliuose.

Specialus pasiūlymas

Elektrinio krautuvo ir vežimėlio + Autokrautuvo vairuotojo kursai   270 €

Kursų kaina, gavus valstybės finansavimą

Valstybė gali kompensuoti mokymus bei sutekti papildomas kompensacijas mokymosi laikotarpiu. Susisiekite su Užimtumo tarnyba ir sužinokite Jums skiriamas finansavimo galimybes. Plačiau>>